UPRAVA

Uprava

UPRAVA PODJETJA
TERCA D.O.O.
Šentrupert 124
8232 Šentrupert
Tel.: 07 34 35 100
Faks: 07 34 35 119
E-pošta: uprava@terca.si

DIREKTORICA
mag. Ksenija Radminič Virant
E-pošta: ksenija.virant@terca.si
Tel.: 07 34 35 115
Tel.: 041 609 270

POMOČNIK DIREKTORJA ZA PODROČJE OPERATIVNEGA UPRAVLJANJA
Gregor Podboj
E-pošta: gregor.podboj@terca.si
Tel.: 07 33 73 843
Tel.: 041 795 796

RAČUNOVODSTVO IN OBRAČUN

URADNE URE: PONEDELJEK – PETEK OD 7.00 DO 15.00 URE.

VODJA RAČUNOVODSTVA
Vanja Golob
Tel.: 07 34 35 117
E-pošta: vanja.golob@terca.si

VODJA OBRAČUNA STROŠKOV
Irena Zlobko
Tel.: 07 34 35 118
E-pošta: obracun@terca.si

VODJA OBRAČUNA REZERVNEGA SKLADA
Marjana Dragan
Tel.: 07 34 35 101
E-pošta: obracun@terca.si

TEHNIČNA SLUŽBA, VZDRŽEVANJE IN ENERGETIKA

VODJA VZDRŽEVANJA
Borin Igor
Tel.: 041 613 639
E-pošta: igor.borin@terca.si

VODJA ENERGETIKE
Alen Virant
Tel.: 07 34 35 102
Tel.: 031 262 923
E-pošta: alen.virant@terca.si

PRAVNA SLUŽBA

VODJA PRAVNE SLUŽBE
Nataša Plavec Matko
Tel.: 07 34 35 112
E-pošta: pravna.sluzba@terca.si

Šentrupert 124, 8232 Šentrupert

Telefon: 07 34 35 100 | Faks: 07 34 35 119

info@terca.si

Upravjanje z nepremičninami, vzdrževanje in prenova nepremičnin-Terca eupravnik ikonaUpravjanje z nepremičninami, vzdrževanje in prenova nepremičnin-Terca eupravnik ikona

E-upravnik

Spremljajte vaše račune in dokumente v elektronski obliki.

VSTOP ZA UPORABNIKE